Pátek 29. 11. 2019

16.00 MŠ Klubíčko
16.30 MŠ Paprsek
17.00 5PAK
18.20 S anděly o Vánocích
19.30 Legendy se vrací

Neděle 1. 12. 2019

16.00 Pěvecký sbor Adijamus
17.00 Slavnostní rozsvícení vánočního stromu
17.05 Martin Chodúr s kapelou MACH
18.15 Zuzana Stirská a formace Fine Gospel Time



Úterý 3. 12. 2019

16.00 Firemní školka města Ostravy
16.10 folklorní soubor Valášek
17.00 Roman Petr
18.20 Rabussa

Čtvrtek 5. 12. 2019

16.00 - 18.00 Anděl, čert a Mikuláš
16.00 ZŠ Matiční 5
16.40 Mikulášská show Pavla Nováka
18.30 Adam Mišík + autogramiáda

Sobota 7. 12. 2019

16.00 Stenley’s Dixie Street Band
17.00 Crazy dogs
18.30 Frenštátská cimbálová muzika Radegast

Pondělí 9. 12. 2019

16.00 Tři Vykřičníky
17.20 Vadim & Co.
18.30 folklorní soubor Morava

Středa 11. 12. 2019

16.00 BosoBos
17.10 4Fourband
18.00 Česko zpívá koledy

Pátek 13. 12. 2019

16.00 MŠ Blahoslavova
16.30 Vánoce s Hopsalínem
18.00 folklorní soubor Baldrián

Neděle 15. 12. 2019

16.00 hudební skupina Calata
17.20 Gorolská muzika Beskyd
18.30 Ilona Csaková s kapelou

Úterý 17. 12. 2019

16.00 ZŠ a MŠ Prameny Karviná
16.50 Petra Zindler
18.10 Boris Band Combination

Čtvrtek 19. 12. 2019

16.00 Cvrčci Starý Jičín
16.40 ZŠ CARO Raškovice
17.20 Vánoční pohádka
18.30 Hradil Band

Sobota 21. 12. 2019

16.00 Zbyněk Terner Band
17.30 Václav Fajfr & Acustrio
19.00 Dolbend

Pondělí 23. 12. 2019

16.00 Vánoce jsou za dveřmi
17.20 Keep Smiling
18.40 Heidi Janků & HeidiBand


Sobota 30. 11. 2019

16.30 Vánoční klauniáda
17.30 Marod
19.00 GOOD WORK


Pondělí 2. 12. 2019

15.00 ÓČKO TOUR VÁNOCE 2019 moderátor Vojta Drahokoupil
15.15 Street workout exhibice teamu WOclub
16.00 MŠ Lechowiczova
16.45 Martin Harich
17.50 NEBE
19.00 O5 a Radeček

Středa 4. 12. 2019

16.00 MŠ Dvořákova
16.30 folklorní soubor Hlubinka
17.20 Cajon Band
18.30 Ostravská klika

Pátek 6. 12. 2019

16.00 Paskovjanek
17.20 cimbálová muzika Iršava
18.50 Kašpárek a čaroděj, pohádka


Neděle 8. 12. 2019

16.00 Izabela Jati
17.20 Václav Fajfr & Acustrio
18.30 David Deyl

Úterý 10. 12. 2019

16.00 Ostravský smíšený sbor
17.00 folklorní soubor Cérky
18.10 Šajtar

Čtvrtek 12. 12. 2019

16.00 Cantabo
17.10 Céline Bossu & CelBoss
18.20 LAM trio & Zbyněk Terner

Sobota 14. 12. 2019

16.00 Loutkový svět
17.00 René Matlášek
18.10 FiHa

Pondělí 16. 12. 2019

16.00 ZŠ Tyrškova NovýJičín
17.00 ZŠ a MŠ Waldorfská
17.45 folklorní soubor Veselé cérky
19.00 Dareband

Středa 18. 12. 2019

16.00 ZŠ Gen. Píky
17.20 Gustav Band
18.30 Self Made

Pátek 20. 12. 2019

16.00 Soubor alternativní hudby Krnov
17.45 Valašský vojvoda
19.10 Frenštátská cimbálová muzika Radegast


Neděle 22. 12. 2019

14.30 Adolf Dudek - vánoční malování
16.00 Marian & 333
17.30 Děda Mládek Illegal Band
20.00 SLZA

;